Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium EaP+: rozwój Przemysłu 4.0 w Ukrainie

Projekt EaP+ (Eastern Partnership Plus) zaprasza do udziału w webinarium pt. „Historia sukcesu na temat rozwoju Przemysłu 4.0 w Ukrainie”. Seminarium internetowe odbędzie się 5 lutego 2019 r. w godzinach 10.00 – 11.15. Obowiązuje rejestracja.

Webinarium poprowadzi Alexandre Yurchak, dyrektor generalny Stowarzyszenia Automatyki Przemysłowej Ukrainy (Association of Industrial Automation of Ukraine) i opowie o kształtowaniu koncepcji Centrum 4.0 w Ukrainie, która jest podobna do Cyfrowych Ośrodków Innowacji (DIH – Digital Innovation Hubs), ale przystowana do warunków ukraińskich.

Więcej informacji i możliwość zarejestrowania się jest na stronie projektu EaP+.

Stowarzyszenie Automatyki Przemysłowej Ukrainy jest współzałożycielem krajowej inicjatywy „Przemysł 4.0 na Ukrainie”. Inicjatywa ta jest zintegrowaną platformą zrzeszającą stowarzyszenia biznesowe, grupy i graczy na rynkach ITC, APCS, inżynierii i budowy maszyn, naukowców i edukatorów. Do końca 2018 r. powiększyła się o ponad 100 członków i uruchomiono trzy Centra 4.0.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.