Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Spotkanie brokerskie w obszarze Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa (SwafS)

Data i czas:
16/01/2020
Miejsce:
Hotel Crowne Plaza
Organizator
KPK PB UE, APRE
Współorganizator
KPKPBUE

10 grudnia 2019 r. Komisja Europejska oficjalnie uruchomi ostatni konkurs w obszarze Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa (SwafS).  Drugie* spotkanie brokerskie poświęcone temu konkursowi odbędzie się 16 stycznia 2020 r. w hotelu Crowne Plaza w Brukseli.

Wydarzenie organizuje międzynarodowa sieć punktów kontaktowych w obszarze SwafS – SiS.net, której celem jest  m.in. aktywne wsparcie osób zainteresowanych udziałem w konkursach w obszarze Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa.

W trakcie wydarzenia zaprezentowana zostanie tematyka zbliżającego się konkursu, zaś w drugiej części dnia uczestnicy będą mieli możliwość odbycia szeregu spotkań bilateralnych mających na celu nawiązanie współpracy i tworzenie konsorcjów projektowych.

Rejestracja jest otwarta do 7 stycznia 2020 r. i dostępna jest na stronie wydarzenia.

Zachęcamy do rejestracji i dokładnego wypełnienia niezbędnych formularzy. Dzięki rzetelnemu przygotowaniu formularza rejestracyjnego wraz z informacją dotyczącą poszukiwanych możliwości współpracy zwiększacie Państwo swoje szanse na umówienie udanych spotkań bilateralnych z innymi uczestnikami.

*Pierwsze spotkanie brokerskie poświęcone konkursowi SwafS 2020 odbyło się 14-15 października 2019 r. w Warszawie. Na stronie wydarzenia dostępne są slajdy przedstawionych prezentacji i materiał filmowy dot. wybranych wystąpień.

Lista tematów konkursowych w nowym konkursie SwafS dostępna jest w Programie Pracy.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.